Plaukų priežiūra

Atostogų sezonui įsibegėjant, neretai iškyla klausimas, kaip tinkamai pasirūpinti plaukų priežiūra jų metu. Ruošdamiesi atostogoms dažniausiai apgalvojame daugybę dalykų: kokius drabužius vilkėsime, stengiamės renktis kuo patogesnį apavą. Tačiau ne visuomet pagalvojame apie plaukų priežiūrą atostogų metu. Straipsnyje rasite keletą rekomendacijų, į ką vertėtų atkreipti dėmesį ir kaip pasirūpinti tinkama plaukų priežiūra atostogų metu!

1. Šampūnas

Nuo pirmų kelionių susiformavo įprotis su savimi pasiimti plaukams tinkančias ir atrinktas priežiūros priemones. Dažnai viešbučiuose šampūnai neatitinka skirtingų plaukų tipų poreikio. Išplovus galvą jie tampa sausi, todėl verta atkreipti dėmesį ir į kelionių krepšį įsimesti Jums tinkantį šampūno buteliuką. Jei atostogauti planuojate trumpiau – taupant vietą galite pasiimti šampūno mėginuką.

2. Plaukų džiovintuvas

Čia turbūt išsiplėsti nereikia. Visos, kurios rūpinasi savo plaukais žino, kad viešbučiuose plaukų džiovintuvai neišsaugo plauko drėgmės ir jį degina. Taip pat labai ilgas džiovinimo laikas. Plaukas pučiasi ir t.t. Pasiėmus į kelionę savo džiovintuvą galbūt turėsite paieškoti jam papildomos vietos lagamine, tačiau būsite užtikrintos, kad plaukai bus išdžiovinti saugiai ir greitai.

3. Rankšluostis plaukams sausinti

Po plaukų trinkimo yra įprasta plaukus susukti į rankšluostį, tokiu būdu nusausinant juos, kad nevarvėtų vandens perteklius. Šlapios plaukų sruogos yra itin pažeidžiamos ir linkusios lūžinėti, todėl sausinant plaukus reikėtų rinktis specialiai tam pritaikytus rankšluosčius.

Jokiu būdu ne frotinius!!!

Labiausiai pasiteisinęs kelioninis rankšluostis – Sunbeam Sport rankšluostis. Jis yra pagamintas iš geriausio mikropluošto, kurio storis vos 10 mikrometrų, papildytas nanosidabro dalelėmis, kurios ypač veiksmingai blokuoja mikroorganizmų vystymąsi, tad audinys nesulaiko blogo kvapo.

Rankšluostį galima visokeriopai naudoti vietose, kuriose gali būti ypač didelė virusų, bakterijų bei grybelių tikimybė. Puikiausiai pasiteisina po prausimosi namuose, džiovinant plaukus, po maudynių baseine, paplūdimyje, sporto salėje, SPA, pirtyje arba kelionėje.

Audinio sugeriamosios savybės užtikrina intensyvią drėgmės absorbciją nuo odos paviršiaus ir plaukų. Beje, rankšluostis yra labai plonas, užima nedaug vietos lagamine, greitai išdžiūsta.

4. SPF plaukų apsaugai

Žinoma, nepamirškite plaukų apsaugos su SPF ir galvos apdangalų nuo saulės. Tai taip pat padės tinakmai pasirūpinti plaukų priežiūra!

 

Linkime saulėtos vasaros,

www.nanukas.lt

plaukų priežiūra

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.