Parduotuvė

D.U.K

Taip, galite. Svarbu įsitikinti, kad sudėtyje nėra minkštiklio ir nenaudoti jo papildomai. Rekomenduojame išmėginti koncentruotus skalbiklius su sidabro jonais. Naudojasi labai taupiai. Pakanka vieno valgomojo šaukšto skalbiklio pilnam būgnui skalbinių. Pilti reiktų į skalbyklės stalčių.

Taip, galite. Rekomenduojame skalbti su skalbiniais, kurie nedažo, nesipūkuoja.

Šluosčių priežiūrai gamintojas rekomenduoja naudoti muilą su nanosidabru, kuris išplauna nešvarumus bei riebalus. Dėl sudėtyje esančio sidabro dalelių papildomai dezinfekuoja, šluostėse nesikaupia bakterijos, blogas kvapas. Plaunant su ūkiniu muilu ar įprastais skalbikliais – nanosidabras išsiplaus iš šluosčių ir jos neatliks dezinfekavimo funkcijos, nuo to priklausys šluostės naudojimo laikas bei efektyvumas.

Galite. Tiek po skalbimo skalbyklėje, tiek po plovimo su nanosidabro muilu, rekomenduojama papildomai perskalauti audinį po čiaupu, kad išskalauti skalbiklio/muilo likučius.

Kad audinys nepaliktų pūkų, rekomenduojama skalbti su skalbiniais, kurie nemeta pūko. Taip pat rekomenduojama nelaikyti šluostės kartu su kitomis nano šluostėmis, kad nepritrauktų pūkų. Tiesiog gerai nuskalaukite po kranu.

Rankomis arba skalbyklėje pagal gamintojo rekomendacijas. Abiem atvejais labai gerai išskalaukite po čiaupu, kad išsiplautų muilo/skalbiklio likučiai.

Rekomenduojame namus pradėti tvarkyti nuo veidrodžių, kol Sunbeam audinys yra sausas. Drėgnas/šlapias Sunbeam audinys paviršius sausins ne taip efektyviai kaip sausas. Prie Sunbeam audinio neturėtų būti prilipusių dulkių/pūkelių/siūliukų ar pan. Sausą audinį prieš naudojimą rekomenduojame gerai išpurtyti, kad pašalinti užsilikusias dulkes. Jei audinys palieka dryžius, vadinasi audinys nėra gerai išskalbtas/išskalautas. Taip pat rekomenduojame audiniu ne trinti, o lengvais judesiais sausinti valomą paviršių iš kairės į dešinę ir atvirkščiai. ⠀ Būstams, kuriuose yra didesni langai, veidrodžiai, dušo kabinos rekomenduojame naudoti didesnių išmatavimų Sunbeam audinius.

Kaip žinia, gamintojas rekomenduoja šluostes džiovinti natūraliai, kad šereliai nebūtų pažeisti. Rekomenduojame šluostes – pirštines padžiauti ant kokio nors butelio, pvz. skalbiklio pakuotės, kad abi pusės nesiliestų viena su kita.

Dažniau praplauti su muilu, kuriame yra nanosidabro. Muilas veikia antibakteriškai, dezinfekuoja šluostes. Jei ilgesnį laiką nepalaikėte šluostės higienos, šlapią šluostę įtrinkite muilu su nanosidabru ir palikite per naktį, o kitą dieną įdėkite skalbti į skalbyklę.

Nerekomenduojame. Pakanka po kiekvieno naudojimo kempines praplauti baltu muilu su nanosidabru ir glicerinu. Muilas veikia antibakteriškai, tad nesikaupia bakterijos ir blogas kvapas.

Nova šluostė yra su geltona etikete ir užrašu NOVA.

Balta Universali šluostė NĖRA skirta drėgnam dulkių valymui, tad jeigu kažkur tvarkant pasitaiko dulkių – tiesiog perplaukite šluostę po tekančiu vandeniu.

Aktyvacija skirta pašalinti gamykliniam pūkui nuo šluostės, ir tam, kad atsivertų tuščiavidurio vamzdelio principu esantys šereliai. Tik skalbyklėje įvyksta efektyvi aktyvacija.

Nereikia. Šluostės skirtos šlapiam valymui. Aktyvuojate skalbyklėje ir galite pradėti darbus. Netaikoma šluostėms, kurios yra skirtos sausam valymui – rožinei šluostei bei sunbeam audiniui.

Didelės apsukos gali šluostes pažeisti, išpešti plaušą. ⠀ Rekomenduojama skalbyklėje naudoti programą iki 60 laipsnių ir iki 600 apsukų.

60 laipsnių yra AUKŠČIAUSIA leistina temperatūra. Šluostės bijo karščio, tad rekomenduojama skalbti neviršijant 60 laipsnių programos.

SUNBEAM audinio rankšluosčius galite skalbti įprastai, apsukos jo nepažeidžia.

Rožinę šluostę gamintojas rekomenduoja įdėti į specialų skalbimui skirtą tinklelį, kad nepritrauktų prie savęs pūkų ir siūliukų.

SHOP BY CATEGORIES