Parduotuvė

Gamintojo rekomendacijos

Pirmą kartą prieš naudojant rekomenduojama visas valymo šluostes aktyvuoti išskalbiant skalbimo mašinoje iki 60 laipsnių, iki 600 apsukų naudojant įprastą skalbiklį, kurio sudėtyje nėra minkštiklio. Palikti išdžiūti natūraliai kambario temperatūroje.

Įprastinė šluosčių priežiūra. Aktyvavus šluostes aukščiau nurodytu būdu, kitus kartus skalbti pagal poreikį – arba rankomis rudu muilu su nanosidabru, arba skalbyklėje (taikant skalbimo programą iki 60 laipsnių, iki 600 apsukų).

Rekomenduojama naudoti muilą su nanosidabru, kuris išplauna nešvarumus ir užtikrina jų efektyvumą. Dėl sudėtyje esančio sidabro dalelių papildomai dezinfekuoja, šluostėse nesikaupia bakterijos, blogas kvapas.

Atkreiptinas dėmesys į dažnai užduodamą klausimą, kodėl nepatartina naudoti įprasto ūkinio muilo. Plaunant su ūkiniu muilu –  nanosidabras išsiplaus iš šluosčių ir jos neatliks dezinfekavimo funkcijos, be to, mažės šluostės naudojimo laikas ir efektyvumas.

SVARBU: skalbiant nenaudoti minkštiklio, nes gali pažeisti šerelius.

Purvinų šluosčių nerekomenduojama palikti išdžiūti, kadangi gali būti pažeistas pluoštas.

Sunbeam audinį patartina gerai išskalauti po kranu tiek išėmus iš skalbyklės, tiek plaunant muilu su nanosidabru.

Rožinės šuostės priežiūra. Po naudojimo, rožinę šluostę nusiurbti / nubraukti dulkes drėgna ranka į šiukšlinę / praplauti rudu muilu su nanosidabru / skalbti skalbyklėje – renkatės Jums patogiausią būdą, svarbu nepalikti pirštinės dulkėtos. Skalbiant rožines šluostes rekomenduojama įdėti į tinklelį, kad nepritrauktų pūkų!!!

Naudojimas. Šluostes rekomenduojama naudoti tik su švariu vandeniu, nenaudojant jokių cheminių valymo priemonių. Vandens temperatūra neturi įtakos šluosčių veiksmingumui. Valyti sukamaisiais judesiais, vis pakeičiant šluostės puses (nerekomenduojama ilgai trinti su viena vieta, kad nepažeisti šerelių).

Šalinant didelius nešvarumus ir dėmes rekomenduojama naudoti rudą muilą su nanosidabru. Įtrynus dėmę muilu, palikite 20 – 30 min. Tuomet sukamaisiais judesiais valykite su drėgna šluoste vis pakeičiant šluostės puses.

Valant su sunbeam nereikia trinti kaip esame pratę, lengvai nusausinkite lašelius nuo paviršiaus, kai lieka “rūkas“ ant stiklo ar veidrodžio jį palikti – išgaravus “rūkui“ paviršius tviska.

Veido ir kūno priežiūrai skirtas kempinėles pakanka praplauti baltu muilu su nanosidabru – skalbti automatinėje skalbyklėje nerekomenduojama!

Švarių namų be chemijos !

SHOP BY CATEGORIES