Daugeliui langų valymas tikrai nėra labai malonus užsiėmimas. Galbūt todėl, kad dažniausiai reikia suruošti nemažai priemonių: kibiras su vandeniu, purškiamas langų skystis ar kt. priemonė, mikropluošto šluostė, stiklo blizginimo šluostė, stiklo braukeklis, kempinėlė su šiurkštuma stipriau prilipusiems nešvarumams išvalyti, jei sunkiai pasiekiamos vietos neretai išsitraukiame ir kopetėles ar pan. Pažįstamas vaizdelis?

Jei taip, kviečiame susipažinti su langų valymo sistema Express.

Kaip išsivalyti langus nenaudojant buitinės chemijos ir kibiro vandens?

Langų sistemos Express minkštoji dalis pagaminta iš audinio naudojant specialią nano technologiją. Baltojo audinio šereliai surenka nešvarumus į šerelius ir neperneša ant toliau valomo paviršiaus, t.y. „nemozoja“ viso stiklo. Taip yra todėl, kad šereliai primena žmogaus plauko struktūrą, tad šerelio profilyje susidaro griovelis, į kurį patekę nešvarumai jau nebesugrįžta atgal ant valomo paviršiaus. Tokiu būdu, kibiras su vandeniu tampa nereikalingas, nes vieną kartą sušlapinus minkštąją dalį išvalysite maždaug penkis vidutinio dydžio langus. Geriausias momentas, kad stiklas bus padengtas nano sidabro danga, kurios dėka nešvarumai kaupsis žymiai lėčiau, o paviršius bus veikiamas antibakteriškai.

Kaip langus nuvalyti be dryžių?

Visų pirma, nepamirškite, kad geriau langus valyti, kai į juos tiesiogiai nešviečia saulė.

Kad neliktų dryžių naudokite gerą nubraukėją.

Kas yra geras nubraukėjas? Tas, kurio korpusas pagamintas iš patvarios medžiagos ir kurio gumos yra keičiamos. Braukiant matyti, kaip guma tolygiai prisispaudžia prie stiklo ir nelieka dryžių.

Langų sistemos Express guma yra pjauta lazeriu, todėl nelygumų braukiant vandens perteklių nelieka. Taip pat sistemos guma yra keičiama, tad, esant reikalui, be didelių išlaidų galima atsinaujinti.

Taip pat, nepamirškite, kad kaskart panaudojus nubraukėją, gumą reikia nusausinti. Sunbeam audinys pasižymi ypač tankia pluošto struktūra ir sugeriamosiomis savybėmis. Audinys ne tik nusausina, bet ir nupoliruoja valomą paviršių. Tinka valyti langus, veidrodžius, dušo kabiną, virtuvinių spintelių dureles ir pan.

Kaip išvalyti balkono stiklo „tvorelę“ ir sunkiai pasiekiamus langus?

Jei priėjimas pavojingas, gyvenate 5 aukšte ir pan., geriau kreipkitės į patirtį bei tinkamus įrankius turinčias valymo įmones. Jei vistik yra galimybė prieiti saugiai, svarbu turėti reikiamus įrankius:

  • Teleskopinis kotas iš duraliuminio, kurio maksimalus ilgis net 1.65 cm., padės pasiekti vitrininius langus, įstiklintą balkoną ir kt. sunkiai prieinamas vietas.
  • Lanksti tarpinė (kampainis), kurio pagalba išgausite patogų kampą, sunkiai prieinamoms vietoms valyti, pvz. stoglangiams.

EXPRESS LANGŲ VALYMO SISTEMA

Langų valymas gali tapti gera meditacija, lengvu sportu, bet jokiu būdu ne visos dienos galvos skausmą keliančiu nemėgstamu buities darbu, kurį nuolat atidėliojam.

Ar jau atidarėte švarių langų sezoną?:)

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.